PayPoster.comSearchAdini Sen Koy Kino

Poster Adini Sen Koy Kino

Item #: 8195805
Adini Sen Koy Kino
cute koala
image loading
Rating: ★★★★★ / 4.6 / 619 views
user_78:
Tuna Kiremitçi, yazar kimliğiyle tanınmış ve kitabevlerinin "çok satılanlar" isimli bölmelerinde yer alan romanlarıyla popüler olmuş bir isim. Türk edebiyatının genç isimlerini ilgiyle takip eden bir okuyucu olarak Tuna Kiremitçi'nin romanları ne yazık ki bana pek bir şey ifade etmemişti.

Adını Sen Koy adlı filmin senarist ve yönetmeni olduğunu duyan çoğu insan, her önüne gelen de film çekiyor, sen yazarsın, kitap yazsana gibi tepkilerde bulunduklarında allahtan Tuna Kiremitçi'nin Mimar Sinan Sinema Bölümü mezunu olduğunun bilincindeydim. Bu yüzden hah bir bu eksikti, bakalım ne yaptın gibi bir yaklaşımla değil, daha sakince, ama gene de belirli bir kaygıyla izlemeye başladım filmi. Sanki, esas mesleği sinema da olsa, profesyonel hayatına yazarlıkla başladığı için, ve beğenilir ya da beğenilmez, bir metin yazarı kimliğine sahip olduğu için, filmdeki diyalogların, anlatımların ağdalı olmasından, edebiyat kokması adına aşırılıklara kaçmasından korktum. Filmin "bu bir Tuna Kiremitçi filmidir" diye bağırmasından korktum. Ama öyle olmadı.

Hikayenin, Tuna Kiremitçi'nin romanlarından Git Ken...
user_80:
თურქული სერიალები, turquli serialebi
Nice poster, is not it?

Report violation

This art print displays sharp, vivid images with a high degree of color accuracy on high quality canvas. A member of the versatile family of art prints, this high-quality reproduction represents the best of both worlds: quality and affordability.

In Stock 100% Satisfaction Guarantee 100% Confidentiality, no one will know what in the parcel
US $4.59 size:
Shipping options
  • Ships within 2 business days.
  • To: Worldwide.
  • Delivery time 7-18 days to USA and 14-30 days to WorldWide.
  • Poster is packaged in tube, this is 100% that your poster will be in perfect condition.
  • Tracking number for all orders, you can check it in 24 hours on your postal service.
  • 30 Day Money Back Guarantee.

You may also like