PayPoster.comSearchTavuklu Mantarlı Krep Sarma

Poster Tavuklu Mantarlı Krep Sarma

Item #: 2835757
Tavuklu Mantarlı Krep Sarma
cute koala
image loading
Rating: ★★★★★ / 5.2 / 1154 views
user_65:
İlk olarak tavuklu krep kebabının krep hamurlarını hazırlayın.

Krep hamuru için : Derin bir kap içine 2 adet yumurta kırın. Üzerine 1 su bardağı süt, 1 yemek kaşığı sıvıyağ ve 1 çay kaşığı kadar tuz koyup, iyice çırpın. Daha sonra 1 su bardağı un ekleyip, boza kıvamına gelene kadar iyice çırpın. Krep hamuru hazır olduğunda, teflon tavada önlü arkalı pişirin.

Daha sonra geniş bir tava içine 2 yemek kaşığı zeytinyağı koyun. Üzerine 1 adet ince ince doğranmış soğanı ekleyip, 1 dakika kadar kavurun. Ardından 650 gr kuşbaşı doğranmış tavuk etlerini koyup, pişirin. Pişen tavuk etlerinin üzerine 400 gr mantarı orta büyüklükte doğrayıp, koyun. Tavanın kapağını kapatın. Orta ateş üzerinde 5 dakika pişirin. Son olarak tuz ve karabiber ekleyip, karıştırın.


Diğer taraftan beşamel sosu hazırlayın. Beşamel sos için; küçük bir tencereye 2 yemek kaşığı tereyağ koyup, eritin. Üzerine 2 yemek kaşığı un ekleyip, 2 dakika kadar kavurun. Daha sonra 2 su bardağı sütü azar azar döküp, unun topaklanmaması için sürekli karıştırın. Beşamel sos koyulaşıncaya kadar kısık ateşte 2-3 dakika kadar kaynatın. (K...
user_67:
beşamel soslu mantarlı krep
Nice poster, is not it?

Report violation

This art print displays sharp, vivid images with a high degree of color accuracy on high quality canvas. A member of the versatile family of art prints, this high-quality reproduction represents the best of both worlds: quality and affordability.

In Stock 100% Satisfaction Guarantee 100% Confidentiality, no one will know what in the parcel
US $4.59 size:
Shipping options
  • Ships within 2 business days.
  • To: Worldwide.
  • Delivery time 7-18 days to USA and 14-30 days to WorldWide.
  • Poster is packaged in tube, this is 100% that your poster will be in perfect condition.
  • Tracking number for all orders, you can check it in 24 hours on your postal service.
  • 30 Day Money Back Guarantee.

You may also like