PayPoster.comSearchBeyaz Mutfağa Tezgah Arası

Poster Beyaz Mutfağa Tezgah Arası

Item #: 18552
Beyaz Mutfağa Tezgah Arası
cute koala
image loading
Rating: ★★★★☆ / 4.5 / 470 views
user_37:
Eğer beyaz bir mutfak dekorasyonu düşünüyorsanız İskandinav tarzı dekorasyon ilginizi çekebilir. İskandinav ülkeleri havanın genellikle karanlık olduğu, çevrenin bembeyaz karla kaplı olduğu, soğuk ülkelerdir. Buna karşın İskandinav tarzı dekorasyonda evler aydınlıktır, beyaz hakimdir. Geleneksel aksesuarlar ve kontrast oluşturacak renklerle eve sıcaklık katılır. Sade ve işlevsel mobilyalar öne çıkar. Doğal ışık ve malzemeye önem verilir. Bu düşüncelerden yola çıkarak aşağıdaki beyaz mutfak dekorasyon örneklerini inceleyebilir ve sizin tarzınıza en uygun olanları belirleyebilirsiniz.

Beyaz mutfak dekorasyonunda beyaz rengi mutfağın hangi bölümlerinde kullanmak istediğinize karar verin. Tepeden tırnağa beyazlık mı istiyorsunuz yoksa zeminde ya da duvarlarda farklı bir renkle, mutfağa biraz sıcaklık katmak ister misiniz?

Beyaz mutfakta adı üzerinde beyaz eşyalarınız sorunsuz bir şekilde dekorasyonunuza ayak uyduracaktır. Bunun yanı sıra eğer mutfak aletleriniz metalik gri renkteyse de telaşlanmanıza gerek yok. Beyaz mutfak dekorasyonunda metalik rengi çekinmeden kullanabilirsiniz.

Mutfakta ...
user_39:
Ece hanımın şık ve modern mutfağı..
Nice poster, is not it?

Report violation

This art print displays sharp, vivid images with a high degree of color accuracy on high quality canvas. A member of the versatile family of art prints, this high-quality reproduction represents the best of both worlds: quality and affordability.

In Stock 100% Satisfaction Guarantee 100% Confidentiality, no one will know what in the parcel
US $4.59 size:
Shipping options
  • Ships within 2 business days.
  • To: Worldwide.
  • Delivery time 7-18 days to USA and 14-30 days to WorldWide.
  • Poster is packaged in tube, this is 100% that your poster will be in perfect condition.
  • Tracking number for all orders, you can check it in 24 hours on your postal service.
  • 30 Day Money Back Guarantee.

You may also like