PayPoster.comSearchPembe Kalpli Pasta

Poster Pembe Kalpli Pasta

Item #: 465628
Pembe Kalpli Pasta
cute koala
image loading
Rating: ★★★★★ / 4.9 / 854 views
user_55:
Kreması için;

Yumurtaların sarısını ve akını ayrı çırpıyoruz. Akı krem haline gelene kadar çırpıyoruz. Sarısını şekerle beraber ayrı bir kapta çırpıyoruz ve yavaş yavaş süt ve yağı koyuyoruz. Çırpma işlemi bittikten sonra unu, vanilyayı ve kabartma tozunu kaşık ile karıştırarak ekliyoruz. Aynı yöne karıştırın ve hızlı çırpmayın, köpüğü sönmesin ve yumurta akını da azar azar katıyoruz.. Bunu da aynı yöne çırpıyoruz. 170 derecede yuvarlak borcamda pişiriyoruz.
Kreması için süt ve şekeri bir tencereye koyuyoruz ve çırpıyoruz. Diğer malzemeleri koyup karıştırarak kaynatıyoruz. Krem şanti, vanilya ve tereyağı hariç onlar sonradan konacak. Göz göz olana kadar kaynatıyoruz ve soğumaya bırakıyoruz. Soğuduktan sonra krem şanti, vanilya ve tereyağını katıp mikserle çırpıyoruz. Pişen kekimizi soğuduktan sonra borcamdan çıkarıyoruz ve kalp şeklinde kestiğimiz yağlı kağıdı kekin üzerine koyup keki kesiyoruz. Kalan parçaları kenara alıyoruz. Kalp şekli verdiğimiz keki ortadan ikiye kesiyoruz ve soğuyan kremasını sürüyoruz. Diğer keki de koyup kremasını sürüyoruz. Kekten kalanları robotta çekiyoruz ve ke...
user_57:
karamelli kalpli pasta
Nice poster, is not it?

Report violation

This art print displays sharp, vivid images with a high degree of color accuracy on high quality canvas. A member of the versatile family of art prints, this high-quality reproduction represents the best of both worlds: quality and affordability.

In Stock 100% Satisfaction Guarantee 100% Confidentiality, no one will know what in the parcel
US $4.59 size:
Shipping options
  • Ships within 2 business days.
  • To: Worldwide.
  • Delivery time 7-18 days to USA and 14-30 days to WorldWide.
  • Poster is packaged in tube, this is 100% that your poster will be in perfect condition.
  • Tracking number for all orders, you can check it in 24 hours on your postal service.
  • 30 Day Money Back Guarantee.

You may also like