PayPoster.comSearchZeytinyağlı Lahana Sarması Tarifi

Poster Zeytinyağlı Lahana Sarması Tarifi

Item #: 107604
Zeytinyağlı Lahana Sarması Tarifi
cute koala
image loading
Rating: ★★★★★ / 4.8 / 774 views
user_1:
İçi İçin:

Öncelikle iç harcını hazırlayalım. Soğanı yemeklik doğrayıp bir miktar zeytinyağında pembeleşene kadar kavuralım. Pirinci de ekleyip kavurmaya devam edelim. Pirinç de kavrulunca salçayı ve baharatları ekleyip karıştıralım. suyunu da ilave edip pişmeye bırakalım. (iç harcı yine pişeceği için fazla su ilave etmiyoruz. ) pirinçler suyunu çekince altını kapatıp dinlenmeye bırakıyoruz.
Bir tencerede suyu kaynatıyoruz. Lahanayı dikkatlice yapraklarına ayırıp yıkıyoruz. Tencerenin altına koymak için 2-3 adet kenara ayırıyoruz. Lahana yapraklarını kaynayan suya 2-3 dk batırıp çıkarıyoruz. Suda çok tutmamaya gayret edelim. Eğer lahanaları çok yumuşatırsak sararken parçalanabillir. Hafif diri kalması gerekiyor. Haşladığımız lahana yapraklarını sert kısımlarını keselim. Sarılacak büyüklükte kesip içine hazırladığımız harçtan koyup sarma sarar gibi saralım. Tencerenin dibine ayırdığımız lahana yapraklarını dizip kapatalım. Üzerine sardığımız lahanaları dizelim. En son üzerlerine zeytinyağı gezdirip tuz serpelim. Üzerine çıkacak kadar su ilave edelim. pişerken dağılmaması için üzerine porsel...
user_3:
video lahana sarması tarifi
Nice poster, is not it?

Report violation

This art print displays sharp, vivid images with a high degree of color accuracy on high quality canvas. A member of the versatile family of art prints, this high-quality reproduction represents the best of both worlds: quality and affordability.

In Stock 100% Satisfaction Guarantee 100% Confidentiality, no one will know what in the parcel
US $4.59 size:
Shipping options
  • Ships within 2 business days.
  • To: Worldwide.
  • Delivery time 7-18 days to USA and 14-30 days to WorldWide.
  • Poster is packaged in tube, this is 100% that your poster will be in perfect condition.
  • Tracking number for all orders, you can check it in 24 hours on your postal service.
  • 30 Day Money Back Guarantee.

You may also like