PayPoster.comSearchKara Lahana Sarması Tarifi

Poster Kara Lahana Sarması Tarifi

Item #: 398443
Kara Lahana Sarması Tarifi
cute koala
image loading
Rating: ★★★★☆ / 4.4 / 367 views
user_20:
İç harcı için;
Pişirmeden önce üzerine gezdirmek için;

Lahanaların saplarını kesip, 5 kiloluk tencere dolusu 1 paket karbonat eklediğimiz kaynayan suya 10 ar 10 ar atalım her postayı 3 dk civarı kaynatıp sonra soğuk suya alalım.
İç harç malzemelerinin hepsini bir kaba alıp iyice yoğuralım. Haşlanan lahanaları ortadaki damar kısmından aşağı doğru ikiye ayıralım. Her birine yeterince iç harç koyup saralım. Düdüklü tencereye güzelce aralıksız dizelim. Hepsi bitince üzerine gezdirmek için tereyağını bir tencerede eritelim salçayı da ekleyip 1-2 dk kavuralım ve dolmalarımızın üzerine gezdirerek dökelim. 1, 5 tatlı kaşığı tuzu dolmaların üzerine serpiştirelim. Bir tabak kapalım ve üzerine hafif geçecek kadar kaynar su koyalım. Ocağı açalım kaynamaya başlayınca düdüklünün kapağını kapatalım. Düdüğü ötmeye başladıktan sonra altını kısalım 30 dakika tutalım. 30 dakikanın sonunda tamamen pişmiş oluyor. Tamamen soğuduğunda düdüklümüzü dikkatli bir şekilde açalım. Afiyet olsun. Dikkat; her düdüklünün kullanım ayarı farklıdır, talimatlarına uyarak kullanın tehlikeli olmasın, sevgiler
user_22:
zeytinyağlı karalahana dolması oktay usta
Nice poster, is not it?

Report violation

This art print displays sharp, vivid images with a high degree of color accuracy on high quality canvas. A member of the versatile family of art prints, this high-quality reproduction represents the best of both worlds: quality and affordability.

In Stock 100% Satisfaction Guarantee 100% Confidentiality, no one will know what in the parcel
US $4.59 size:
Shipping options
  • Ships within 2 business days.
  • To: Worldwide.
  • Delivery time 7-18 days to USA and 14-30 days to WorldWide.
  • Poster is packaged in tube, this is 100% that your poster will be in perfect condition.
  • Tracking number for all orders, you can check it in 24 hours on your postal service.
  • 30 Day Money Back Guarantee.

You may also like